SZKOLENIA

RODZAJ SZKOLENIA:
TEMATYKA SZKOLENIA:
ODBIORCY:
FINANSOWANIE UE:

Wykorzystaj trendy do wyjścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży – wyszukiwanie trendów, analiza konkurencji, korzystanie z potencjału rynków

Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium 7 grudnia, godz. 10.00 - 11.30 "Wykorzystaj trendy do wyjścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży - wyszukiwanie trendów, analiza konkurencji, korzystanie z potencjału rynków" Program spotkania W trakcie spotkania, bazując na przykładzie rynków: czeskiego, niemieckiego, francuskiego, podpowiemy:

  • dlaczego warto rozważać nowe rynki dla swoich produktów
  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez Internet
  • jak sprawdzić demograficzny i ekonomiczny profil wybranych krajów
  • jak przeanalizować działania konkurencji na rynkach zagranicznych
  • jak sprawdzić, czego szukają Twoi klienci w innych krajach
Spotkanie poprowadzi Pan Sebastian Skórski - Doradca Google w programie Firmy Jutra Początki jego działań w Internecie to rok 2000. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy - chętnie dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany z programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra. Dla kogo jest to szkolenie? Szkolenie dedykowane jest przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Dowiesz się, w jaki sposób przygotować analizę potrzeb do eksportu i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

POBIERZ PLIK PDF:

POBIERZ

 

ZGŁOŚ SIĘ
ODBIORCY:
przedsiębiorcy, osoby pracujące
FINANSOWANIE EFS: tak

Re_Open UK wygraj z brexitem, bezpłatne webinarium 18.11.2022, godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium "Re_Open UK, wygraj z brexitem", które w ramach Europejskiego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się w dniu 18 listopada 2022r. Organizatorami przedsięwzięcia są Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz Specjalna Łódzka Strefa Ekonomiczna S.A. Podczas webinarium zaprezentowany zostanie program RE_OPEN UK, dedykowany przedsiębiorcom, którzy prowadzili dotychczas współpracę z podmiotami ze Zjednoczonego Królestwa, a w chwili obecnej borykają się z trudnościami wynikającymi z opuszczenia UE przez Wielką Brytanię. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja z podaniem adresu przedsiębiorstwa (kod miejscowości). Informację z linkiem do wydarzenia otrzymają potwierdzeni uczestnicy spotkania w dniu poprzedzającym webinarium, tj. 17.11.2022r. W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Zachęcamy jednak do przesyłania ich już wcześniej. Serdecznie zapraszamy.

POBIERZ PLIK PDF:

POBIERZ

 

ZGŁOŚ SIĘ
ODBIORCY:
przedsiębiorcy
FINANSOWANIE EFS: tak

PODATEK VAT 2022 – najnowsze zmiany i wybrane problemy praktyczne, 1.07.2022, godz. 9.30 (stacjonarnie)

Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu (stacjonarnie) z zakresu najnowszych zmian w ramach tzw. Polskiego Ładu, podatku VAT, również w transakcjach zagranicznych (przedłużenie okresu stosowania stawki 0% do zaliczek dotyczących eksportu towarów) Spotkanie odbędzie się w dniu 1 lipca 2022r., godz. 9.30, miejsce - Lubelska Fundacja Rozwoju, ul. Rynek 7  Szkolenie poprowadzi Pan Dariusz Malinowski - ekspert w zakresie prawa podatkowego, przede wszystkim z dziedziny podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych, Ordynacji podatkowej oraz prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.  

POBIERZ PLIK PDF:

POBIERZ

 

ZGŁOŚ SIĘ
ODBIORCY:
przedsiębiorcy
FINANSOWANIE EFS: tak

Internacjonalizacja MŚP oraz eksport na rynek niemiecko- i francuskojęzyczny – bezpłatne webinarium 19 maja 2022r.

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu poświęconym konkursowi dla przedsiębiorców w Polski Wschodniej, w ramach którego mogą ubiegać się o wsparcie na działania mające na celu rozwój ich działalności eksportowej. Ponadto w czasie webinarium przedstawiciele firm German Poland Bridge Group i Swiss Business Support zaprezentują możliwości wsparcia przedsiębiorców rozważających ekspansję na rynki niemiecko- bądź francuskojęzyczne. Program spotkania Prelegenci Serdecznie zapraszamy.

POBIERZ PLIK PDF:

POBIERZ

 

ZGŁOŚ SIĘ
ODBIORCY:
przedsiębiorcy
FINANSOWANIE EFS: tak

Bezpłatne webinarium „ABC cyfrowego eksportu. Od czego zacząć?” 12.04.2022r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium organizowanym przez Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju pt.: „ABC cyfrowego eksportu. Od czego zacząć?”. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia (wtorek), godz. 10.00 w formule online.  

POBIERZ PLIK PDF:

POBIERZ

 

ZGŁOŚ SIĘ
ODBIORCY:
przedsiębiorcy, osoby pracujące
FINANSOWANIE EFS: tak

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA