22.08.2023

„Zarządzanie ryzykiem walutowym w firmie? Szanse i zagrożenia, zalecenia dla importerów i eksporterów”, 5 września 2023r.

Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju zaprasza do udziału w webinarium, które odbędzie się 5 września 2023r. pt.: „Zarządzanie ryzykiem walutowym w firmie. Szanse i zagrożenia, zalecenia dla importerów i eksporterów”.

Spotkanie dedykowane jest zainteresowanym eksporterom/importerom, którzy chcą zgłębić wiedzę związaną z ryzykiem walutowym. Webinarium poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Dyrektor ds. Rynków Finansowych w Domu Maklerskim AFS. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”. Ekspert rynku walutowego z 27 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2010 roku biegły Najwyższej Izby Kontroli w zakresie pochodnych instrumentów finansowych, powołany w celu kontroli Spółek Skarbu Państwa zarażonych “toksycznymi opcjami walutowymi”. Konsultant dla wielu kancelarii adwokackich reprezentujących przedsiębiorców poszkodowanych przez nieuczciwe praktyki bankowe.

Link do spotkania: Webinar – Lubelska Fundacja Rozwoju – Zarządzanie ryzykiem walutowym w firmie: 5.09.2023. godzina 10:30

PROGRAM

REJESTRACJA: https://www.lfr.lublin.pl/szkolenia-lfr/zglos-sie-na-szkolenie/?szkolenie=2853

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

[FM_form id="1"]
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
[FM_form id="1"]