15.05.2024

Wystawa Single Market Tour w Lublinie, 19 maja 2024

Single Market Tour to mobilna wystawa podsumowująca 30-lecie istnienia Jednolitego Rynku Unii Europejskiej. Wystawa odwiedza kraje UE od 2023, w maju odwiedzi również 4 polskie miasta: Katowice, Rzeszów, Lublin oraz Olsztyn.

Ta wystawa to nie tylko nauka – ale też zabawa. Od filmów, interaktywnych eksponatów i gier stymulujących umysł po inspirujące do refleksji konwersacje. Wiedzę zdobytą podczas wystawy przetestujecie dzięki quizom. A dla najlepszych przewidziano drobne upominki!

Enterprise Europe Network – wsparcie w zasięgu ręki

My też tam będziemy! Reprezentując największą na świecie sieć wspierającą MŚP we wchodzeniu na rynki zagraniczne – Enterprise Europe Networkodpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy szeroki wachlarz bezpłatnych usług Sieci. Odwiedź nas i dowiedz się jak rozwinąć swój potencjał innowacyjny oraz konkurencyjność na rynkach zagranicznych.

W Lublinie będzie można nas spotkać na Pl. Władysława Łokietka.

Idea Single Market Tour

Single Market Tour to międzynarodowa obwoźna wystawa po Jednolitym Rynku poświęcona trzydziestoleciu utworzenia wspólnego rynku Unii Europejskiej. Jej celem jest nawiązanie kontaktu z ludźmi ze wszystkich środowisk i zaprezentowanie codziennych korzyści płynących z Jednolitego Rynku, w tym swobodnego przepływu towarów, usług, ludzi i kapitału.

Wystawa rozpoczęła się w 2023 roku od wizyt w 7 państwach członkowskich UE (Włochy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania i Francja). W tym roku wystawa podróżuje po Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Belgii, Słowacji, Czechach, Polsce, Danii, Szwecji, Finlandii, Estonii, Łotwie i Litwie.

Więcej o wystawie i Jednolitym Rynku przeczytasz na oficjalnej stronie Komisji Europejskiej.

 

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

[FM_form id="1"]
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
[FM_form id="1"]