02.10.2023

Webinar dot. aplikowania do pilotażowego konkursu w ramach projektu Up2Circ,19 października 2023

Zapraszamy do udziału w webinarium poświęconym aplikowaniu do projektu Up2Circ. Głównym celem spotkania jest przedstawienie pilotażowego naboru w ramach projektu Up2Circ potencjalnym wnioskodawcom i przekazanie cennych wskazówek dotyczących przygotowania wniosku. Podczas webinaru przeanalizujemy cele, zakres, proces oceny i selekcji pilotażowego naboru Up2Circ oraz odpowiemy na wszelkie pytania potencjalnych wnioskodawców.

Spotkanie odbędzie się 19 października 2023 r., w godzinach od 13:00 do 14:00.

Up2Circ to projekt finansowany przez program Komisji Europejskiej Horyzont Europa, którego ogólnym celem jest przyspieszenie i zwiększenie skali przejścia europejskich MŚP na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Up2Circ obejmuje cały łańcuch wartości, od podnoszenia świadomości, edukacji i szkoleń, dostosowanych usług doradczych po finansowanie konkretnych projektów transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Akcelerator Up2Circ ma na celu zmobilizowanie i umożliwienie MŚP przyjęcia modeli biznesowych o obiegu zamkniętym, projektowania produktów i procesów o obiegu zamkniętym.

Up2Circ zapewni wybranym MŚP finansowanie w wysokości do 15 000 euro na studia wykonalności związane z przyjęciem modeli biznesowych o obiegu zamkniętym lub do 50 000 euro na wdrożenie konkretnych rozwiązań w kierunku produktów, procesów i usług o obiegu zamkniętym.

Rejestracja

W celu zapewnienia sobie miejsca na spotkanie należy zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego.

Przed webinarium otrzymasz ostateczną agendę i link do spotkania, które będzie prowadzone na platformie MS Teams. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

e-mail: up2circ@lfr.lublin.pl

tel. 669 200 929, 81 528 53 31

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA