28.01.2021

Tydzień z Horyzontem Europa – cykl bezpłatnych webinariów, 8-12 lutego 2021

W imieniu Sieci Regionalnych Punktów Kontaktowych Programów Ramowych UE oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy na cykl webinariów pn. „Tydzień z Horyzontem Europa”, który odbędzie się  w dniach 8-12 lutego 2021 roku.

Horyzont Europa jest kontynuacją obecnego Programu Ramowego na rzecz badań i innowacji Horyzont 2020. Jego głównym celem jest wzmocnienie wpływu badań i innowacji na rozwój polityki UE, wsparcie wdrażania innowacji przez europejski przemysł, w tym MŚP i sprostanie globalnym wyzwaniom, w tym zmianom klimatu i celom zrównoważonego rozwoju wyznaczonym przez ONZ.

Proponowany budżet na lata 2021-2027 to ponad 95 mld euro.

Poszczególne webinaria prowadzone będą przez ekspertów Punktów Kontaktowych, którzy wspierają beneficjentów w aplikowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programu Horyzont Europa. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przekażą najważniejsze informacje pozwalające przygotować się polskim uczestnikom do nowego programu ramowego UE.

System wsparcia beneficjentów w Polsce tworzy Krajowy Punkt Kontaktowy działający obecnie w strukturze Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie oraz Sieć Regionalnych Punktów Kontaktowych (zlokalizowanych w Białymstoku, Gdańsku, Gliwicach, Olsztynie, Szczecinie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu), a także Business Science Poland z siedzibą w Brukseli, również działające w strukturze NCBiR.

Rejestracja prowadzona jest niezależnie na poszczególne webinaria przedstawione w programie.

Szczegółowy program poszczególnych spotkań  jest dostępny na stronie KPK.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA