Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Spotkania b2b online dla firm z branży spożywczej “Free From Food Asia Virtual Summit” , 10-12 marca 2021

Najnowsze aktualności
13.04.2021
Ankieta dla MŚP dotycząca wielojęzycznych stron internetowych
Zapraszamy do udziału w badaniu na temat wielojęzycznych stron internetowych dla MŚP. Tłumaczenie maszynowe stanowi obecnie szybkie, tanie i łatwe rozwiązanie, w stopniu, w jakim było to wcześniej niewyobrażalne....
09.04.2021
Zagraniczne firmy poszukują partnerów biznesowych wśród firm z Polski
Serdecznie zachęcamy do lektury kwietniowego wydania newslettera ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju, w którym m.in. zaproszenie do udziału w Lubelskim Forum Gospodarczym, które odbędzie się w...
Spotkania b2b online dla firm z branży spożywczej “Free From Food Asia Virtual Summit” , 10-12 marca 2021

Firmy działające w sektorze spożywczym zainteresowane współpracą z krajami Bliskiego Wschodu oraz krajami ASEAN-u zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach b2b oraz webinariach pn. Free From Food Asia Virtual Summit.

W wydarzeniu mogą wziąć udział importerzy, eksporterzy, handlowcy i detaliści z branży spożywczej. Oprócz produktów „free from”, event koncentruje się również na zdrowej żywności, żywności wegańskiej i funkcjonalnej, bezpieczeństwie żywności. Ważnym punktem szczytu będą również opakowania wolne od tworzyw sztucznych. Równolegle odbywać się będzie Free From Packaging Asia. Połączenie spotkań matchmakingowych i webinarów sprawi, że będzie to interesujące wydarzenie.

Rejestracja na wydarzenie jest otwarta do 12. marca 2021.

Spotkania b2b będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.

Katalog uczestników

Agenda wydarzenia

W przypadku zainteresowania wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z biurem Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju:

e-mail: een@lfr.lublin.pl

tel.: 81 528 53 11 lub 81 528 53 31