01.10.2021

Dofinansowana misja dla importerów wina “In Douro Wine Export Business”, 14-17 października 2021, Vila Real (Portugalia)

Już po raz trzeci  AEP – Portugalskie Stowarzyszenie Biznesowe, partner projektu Enterprise Europe Network, organizuje wspólnie z lokalnym interesariuszem NERVIR z północnej Portugalii spotkania b2b z producentami wina z Porto i Douro a potencjalnymi importerami.

Wydarzenie to ma pomóc producentom wina w znalezieniu nowych partnerów biznesowych za granicą, a importerom w odkryciu nowych win dostosowanych do ich rynków i portfolio.

W tym roku In Douro Wine Export Business odbędzie się w dniach od 14 do 17 października w mieście Vila Real w Portugalii.

Główny organizator imprezy, organizacja NERVIR, pokrywa wszystkie koszty związane z podróżą, transferami, zakwaterowaniem i wyżywieniem jednego przedstawiciela każdej firmy.
Potencjalni uczestnicy zostaną wcześniej wybrani przez NERVIR na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”, z uwzględnieniem ograniczeń COVID-19.

Zainteresowani przedsiębiorcy  rejestrują się poprzez formularz na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbn9zAOtkvMeK1HiRT6ZUR3NSFDaqRiPE3YPOW_4Xhl83gCQ/viewform 

Więcej informacji: https://www.soulwines.com.pt/pt/eventos/669-in-douro-wine-export-business

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY