15.06.2022

DEICy 2022 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – 21-25 listopada 2022, online

Gospodarka cyfrowa kształtuje się na naszych oczach i stwarza nowe wyzwania i możliwości. Transformacja cyfrowa jest uwarunkowana ciągłym przyspieszaniem i intensyfikacją procesów cyfryzacji z wykorzystaniem różnych technologii cyfrowych. Ta nowa cyfrowa rzeczywistość stwarza nowe możliwości dla przedsiębiorstw, ale pojawiają się również nowe zagrożenia cybernetyczne, które kreują nowe potrzeby i rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Inspirujące sesje plenarne, warsztaty informacyjne i spotkania b2b podczas DEICy 2022 to możliwość zdobycia wiedzy i nowych kontaktów biznesowych i naukowych. Wydarzenie jest organizowane przez nasz partnerski ośrodek Enterprise Europe Network  – DELab działający na Uniwersytecie Warszawskim.

Celem tego międzynarodowego wydarzenia jest stworzenie silnej sieci instytucji badawczo-rozwojowych, partnerów biznesowych i przemysłowych, instytucji europejskich i krajowych, organizacji pozarządowych dla lepszego poznania i zrozumienia transformacji cyfrowej w obszarach: gospodarka i społeczeństwo cyfrowe, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, nauka o danych, przemysł 4. 0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3D, robotyka i automatyka, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, CAD/CAM/CAE/Digital Twin, cloud computing, cyfryzacja oferty produktów i usług, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu i wiele innych.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 21-25 listopada 2022 w formie wirtualnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Agenda wydarzenia

Katalog uczestników  (każdego dnia rejestrują się nowe firmy i instytucje).

Wydarzenie wspierać będą warsztaty „Cyfrowa gospodarka, Internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo – nauka i praktyka”, które będą przestrzenią do prezentacji wyników badań uczelni i rozwiązań biznesowych. Zainteresowanych prezentacją prosimy o kontakt z Tomaszem Krawczykiem: tj.krawczyk@uw.edu.pl lub Joanną Kołodziejską: j.kolodziejska@delab.uw.edu.pl

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA