Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Ankieta dla MŚP dotycząca wielojęzycznych stron internetowych

Najnowsze aktualności
29.04.2021
#30LATDLAREGIONU – BURY SP. Z O.O.
Firma Bury Sp. z o.o. została założona w 1992 roku przez braci – Jacka i Bogdana Burych. Na przestrzeni lat zyskała pozycję jednego z największych importerów i dystrybutorów w...
28.04.2021
Bionnale – wydarzenie online dla sektora healthcare, 12 maja 2021
Zapraszamy na największe wydarzenie networkingowe dla branży life sciences i healthcare pn. Bionnale. Tegoroczna edycja ze względu na obecną sytuację odbędzie się wirtualnie. W ramach wydarzenia przewidziane się seminaria,...
Ankieta dla MŚP dotycząca wielojęzycznych stron internetowych

Zapraszamy do udziału w badaniu na temat wielojęzycznych stron internetowych dla MŚP.

Tłumaczenie maszynowe stanowi obecnie szybkie, tanie i łatwe rozwiązanie, w stopniu, w jakim było to wcześniej niewyobrażalne. Jest to tłumaczenie dobrej jakości, ale oczywiście nie odpowiada ono jakości profesjonalnego tłumaczenia dokonanego przez tłumacza.

Komisja Europejska (KE) planuje wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) w UE za pomocą automatycznych rozwiązań w zakresie tłumaczenia stron internetowych. Będą one oparte na systemie eTranslation – zautomatyzowanym serwisie tłumaczeniowym Komisji, z którego korzystają obecnie instytucje europejskie oraz tysiące organów administracji publicznej i MŚP w całej UE.

KE chce lepiej zrozumieć potrzeby przedsiębiorców i konkretne przypadki zastosowania w odniesieniu do tłumaczenia stron internetowych, dlatego też zbiera na ten temat dane od europejskich przedsiębiorców. Zainteresowane udziałem w badaniu firmy mogą wypełnić ankietę online, która jest aktywna do 15 kwietnia 2021 (wybór polskiej wersji językowej ankiety-  panel po prawej stronie). W ankiecie firmy nie podają żadnych danych kontaktowych.

Ważna informacja: wypełniając ankietę należy na początku wpisać kod naszego ośrodka EEN: PL00409