26.10.2022

“Re_Open UK, wygraj z brexitem”, bezpłatne webinarium, 18.11.2022r.

Chcesz uzyskać wsparcie, które będzie miało na celu adaptację przedsiębiorstwa do nowych uwarunkowań wymiany handlowej ze Zjednoczonym Królestwem, a może, dzięki któremu uzyskasz profesjonalne doradztwo związane z możliwościami rozwojowymi na nowych rynkach?

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium “Re_Open UK, wygraj z brexitem”, które w ramach Europejskiego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się w dniu 18 listopada 2022r.

Organizatorami przedsięwzięcia są Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz Specjalna Łódzka Strefa Ekonomiczna S.A.

Podczas webinarium zaprezentowany zostanie program RE_OPEN UK, dedykowany przedsiębiorcom, którzy prowadzili dotychczas współpracę z podmiotami ze Zjednoczonego Królestwa, a w chwili obecnej borykają się z trudnościami wynikającymi z opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

PROGRAM SPOTKANIA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja z podaniem adresu przedsiębiorstwa (kod miejscowości).

Informację z linkiem do wydarzenia otrzymają potwierdzeni uczestnicy spotkania w dniu poprzedzającym webinarium, tj. 17.11.2022r.

W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Zachęcamy jednak do przesyłania ich już wcześniej. Serdecznie zapraszamy.

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI

WSPÓŁTWORZYMY, WSPÓŁPRACUJEMY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA