Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Biłgoraj i Świdnik – spotkania informacyjne na temat projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”

Najnowsze wydarzenia
26.05.2021
#30LatDlaRegionu – Roztocze ZUP sp. z o.o. oraz WSK TL sp. z o.o.
Roztocze ZUP sp. z o.o. oraz WSK TL sp. z o.o. to przedsiębiorstwa zlokalizowane w Tomaszowie Lubelskim, których właścicielem jest Pan Roman Rak- laureat licznych nagród lokalnych jak i...
21.05.2021
Przedłużenie realizacji programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” w woj. lubelskim i świętokrzyskim
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 10 maja br. Lubelska Fundacja Rozwoju podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego aneks do umowy w sprawie powierzenia i zarządzania środkami funduszu pożyczkowego w...
Biłgoraj i Świdnik – spotkania informacyjne na temat projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”

 

Zapraszamy na spotkania informacyjno – warsztatowe na temat projektu „Mikro innowacje – makro korzyści” – granty w wysokości do 100 tys. zł na innowacyjne pomysły z pogranicza edukacji i zatrudnienia.

Biłgoraj, 24.10.2017 godz. 11.00 – 14.00Urząd  Miasta w Biłgoraju, Plac Wolności 16 (Sala konferencyjna)

Świdnik, 25.10.2017 godz. 11.00 – 14.00 Powiatowy Urząd  Pracy Aleja Lotników Polskich 1

Program spotkań:

11:00 – 12:30

  • Prezentacja założeń projektu – Koordynator Projektu,
  • Pomysł innowacyjny to znaczy jaki? Kryteria oceny i zasady wdrażania innowacji społecznych – warsztat prowadzony przez Brokerów Innowacji Społecznych.

12:30-14:00

  • Konsultacje indywidualne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie

Brak pracy, praca poniżej kwalifikacji, konieczność wyjazdu w poszukiwania źródła utrzymania – to tylko niektóre problemy z którymi stykają się młodzi ludzie po zakończonej edukacji. Oferta projektu skierowana jest do wszystkich, którzy mają pomysł, ideę jak zaradzić tego typu problemom! Dofinansowanie może zostać przyznane na sfinansowanie działań związanych z rozwinięciem, dopracowaniem i przetestowaniem innowacyjnych pomysłów z obszaru „przechodzenie z systemu edukacji na rynek pracy”. Pomysłodawcą – innowatorem (Grantobiorcą) może być zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba indywidualna.

 

Kto może wziąć udział w spotkaniu? Każdy kto ma już pomysł lub potencjał do wykreowania nowatorskiej inicjatywy, która może wpłynąć na poprawę sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych problematyką – udział w spotkaniu może stać się inspiracją do stworzenia innowacyjnego rozwiązania, poprawiającego sytuację absolwentów na rynku pracy.

ZAPRASZAMY!