Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

WZNOWIENIE NABORU WNIOSKÓW O POŻYCZKĘ PŁYNNOŚCIOWĄ PONADREGIONALNĄ (POIR)

Najnowsze wydarzenia
06.07.2020
POŻYCZKI NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W WOJ. PODKARPACKIM I MAŁOPOLSKIM
Przypominamy, że prowadzony jest nabór wniosków o pożyczki w ramach programu  „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie woj. podkarpackiego i...
01.07.2020
WSTRZYMANIE NABORU WNIOSKÓW O POŻYCZKĘ PŁYNNOŚCIOWĄ PONADREGIONALNĄ (POIR)
Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 01.07.2020 r. od godz. 16.00 wstrzymany zostanie nabór wniosków na pożyczkę płynnościową ponadregionalną ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (POIR).  
WZNOWIENIE NABORU WNIOSKÓW O POŻYCZKĘ PŁYNNOŚCIOWĄ PONADREGIONALNĄ (POIR)

W dniu dzisiejszym, tj. 25-06-2020 r. od godz. 12.00 wznowiony został nabór wniosków na pożyczkę płynnościową ponadregionalną ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (POIR).

O pożyczkę mogą ubiegać się mikro-, mali i średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i posiadający siedzibę w jednym z województw: warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, podlaskim, lubelskim, mazowieckim, znajdujący się w trudnej sytuacji w wyniku wystąpienia epidemii COVID-19 lub są nią zagrożeni.

Formularz wniosku o pożyczkę dostępny jest na stronie https://pożyczkaunijna.pl/pozyczki-unijne/makroregion-polnocno-wschodni/pozyczka-plynnosciowa-ponadregionalna/

W/w formularz zawiera również załączniki oraz listę wymaganych dokumentów (kolejne arkusze pliku excel). Warunkiem przyjęcia wniosku jest jego kompletność.

Wniosek można składać osobiście lub w formie elektronicznej, przesyłając na adres email: pozyczka.poir@lfr.lublin.pl