Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Wschodnie Dni Kooperacji, 15-17.11.2016, Lublin

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Wschodnie Dni Kooperacji, 15-17.11.2016, Lublin

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu branżowym – Targach Wschodnie Dni Kooperacji, które odbędą się w dniach 15-17 listopada 2016 r..
Celem tego wydarzenia jest umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy firmami z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy. Targi adresowane są do firm poszukujących partnerów biznesowych (nabywców jak i dostawców) zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów handlowych.

W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych, bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe.
Podczas targów odbędą się umówione wcześniej spotkania kooperacyjne ułatwiające znalezienie potencjalnych zleceniodawców.

Wydarzenie adresowane jest do firm specjalizujących się w pracach podwykonawczych skierowanych do zakładów produkcyjnych z różnych gałęzi branży przemysłowej, w tym: maszynowej, motoryzacyjnej, energetycznej, lotniczej i narzędziowej.
Grupą docelową są firmy oferujące prace w zakresie:
– obróbki metali,
– przetwórstwa tworzyw sztucznych,
– produkcji metalowych wyrobów gotowych,
– oraz usług dla przemysłu.

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl
W tym samym czasie odbędzie się już IX edycja Lubelskich Targów Energetycznych Energetics –jednego z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.

Podczas targów zaplanowane są również wystąpienia zleceniodawców w panelu prezentacji, podczas których firmy będą miały możliwość zapoznania się ogólnymi warunkami współpracy z nimi oraz aktualnie poszukiwanymi przez nich materiałami produkcyjnymi bądź usługami.

Dlaczego warto wziąć udział?

Targi Wschodnie Dni Kooperacji, dają możliwość:
• zaprezentowania swoich możliwości usługowych i produkcyjnych
• spotkania w jednym dniu wielu potencjalnych kontrahentów
• skorzystania z dostępnych stoisk wystawienniczych jako miejsca prezentacji oferty kooperacyjnej
• udziału w aranżowanych rozmowach B2B
• kontynuacji nieformalnych rozmów podczas wieczornego bankietu na zakończenie spotkania

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl