Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Wirtualna sesja networkingowa B2B – z udziałem firm indyjskich, 9. grudnia 2020r.

Najnowsze wydarzenia
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Wirtualna sesja networkingowa B2B – z udziałem firm indyjskich, 9. grudnia 2020r.

Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w wirtualnej sesji networkingowej, która odbędzie się 9 grudnia 2020r. przy udziale firm indyjskich.

Ma ona na celu łączenie europejskich firm z takich branż jak – produkcja przemysłowa, motoryzacja, handel detaliczny, opieka zdrowotna & BFSI, które chcą wprowadzić na rynek gamę zaawansowanych technologicznie produktów i usług, w celu nawiązania współpracy z indyjskimi firmami zajmującymi się technologiami cyfrowymi oferującymi sprawdzone rozwiązania.

Global Business Inroads (GBI) India we współpracy z międzynarodowymi partnerami organizuje wirtualne wydarzenia networkingowe B2B promujące współpracę cyfrową na linii Indie-Europa, aby wspierać europejskie firmy w ich potrzebach związanych z cyfryzacją i transformacją poprzez ułatwianie interakcji z ekspertami z wiodących indyjskich firm IT z przestrzeni cyfrowej.

W ciągu najbliższych 6 miesięcy GBI zorganizuje 4 sesje networkingowe. Pierwsza sesja odbędzie się 9 grudnia 2020 roku.

Europejskie firmy mogą zarejestrować się i udostępnić swoje wymagania dotyczące współpracy technologicznej za pomocą poniższego formularza – https://forms.gle/xyJkPLDaJ6qjmxPd9

Podmioty dla których spotkania powinny być interesujące to: duże organizacje i MŚP z branży motoryzacyjnej / mobilnej, energetycznej, morskiej, wodnej, spożywczej / rolniczej, lotniczej, przemysłowej, BFSI, farmaceutycznej, CPG, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, logistyki produkcji i innych powiązanych sektorów.

 

W razie pytań, prosimy o telefoniczny bądź mailowy kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju.