Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Textile Connect 2020 – wirtualne spotkania b2b dla branży tekstylnej i obuwniczej, 4-8 maja 2020

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Textile Connect 2020 – wirtualne spotkania b2b dla branży tekstylnej i obuwniczej, 4-8 maja 2020

Firmy z branży tekstylnej i obuwniczej zapraszamy do udziału w wirtualnych spotkaniach b2b „Textile Connect 2020”, które odbędą w dniach 4-8 maja 2020 r. Wydarzenie jest organizowane przez szwedzki ośrodek Enterprise Europe Network Almi Företagspartner Jönköping AB. Chęć udziału w spotkaniach zgłosiło już prawie 250 firm zagranicznych, katalog zarejestrowanych firm jest na bieżąco uaktualniany katalog online firm.

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań (ok. 20-minutowych) pomiędzy kupcami a dostawcami.

W jaki sposób się zarejestrować?

– Uczestnicy wydarzenia dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na wirtualnej platformie spotkań. Mają na to czas do 3 maja 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
-Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
-Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
-Dodatkowo, firma, w szczególności gdy jest producentem, ma możliwość szerszego opisu oferowanych produktów/usług w zakładce marketplace.
-Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.W dniach 4-8 maja 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.