Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Szkolenie “Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”, 6-7.10.2016, Lublin

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Szkolenie “Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”, 6-7.10.2016, Lublin

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie “Zarządzenie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”, które odbędzie się w dniach 6 i 7 października br. w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lublinie przy ul. Rynek 7.

Szkolenie kierujemy do pracowników firm z woj. lubelskiego, którzy na co dzień zajmują się w swojej pracy ryzykiem walutowym tj. do przedsiębiorców praktyków. Jako przedsmak październikowego szkolenia dołączamy dzisiejszy raport walutowy opracowany przez Pana Jacka Maliszewskiego. Znajdą Państwo w nim zalecenia przekazywane importerom i eksporterom oraz informację z czego te zalecenia wynikają.

Istnieje możliwość zgłoszenia się na 1 wybrany dzień lub na 2 dni szkolenia:
I dzień szkolenia – tematy podstawowe
II dzień szkolenia – tematy średnio i wysoce zaawansowane

Szkolenie poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej WGT S.A. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla inwestorów z technik inwestycyjnych na rynku opcji walutowych oraz opcji na stopę procentową. Prowadzi również szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym wykorzystujących opcje walutowe oraz opcje na stopę procentową. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe, w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

 Program szkolenia – I dzień
Program szkolenia – II dzień

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zarejestrowanie się do 3 października br. do godz. 14.00 poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego online

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W szkoleniu udział może wziąć maksymalnie dwóch pracowników z jednej firmy. O zakwalifikowaniu się, każdą osobę poinformujemy mailowo na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

W przypadku niepoinformowania o rezygnacji z udziału w szkoleniu, zgłoszenie firmy na kolejne szkolenie będzie automatycznie wpisane na listę rezerwową.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia:
Justyna Barska
tel.: 81 528 53 31
e-mail: justyna.barska@lfr.lublin.pl