Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Spotkania b2b podczas targów żywności i napojów TAVOLA 2020 – 14-15 września 2020, Kortrijk (Belgia)

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Spotkania b2b podczas targów żywności i napojów TAVOLA 2020 – 14-15 września 2020, Kortrijk (Belgia)

Targi Tavola są jednymi z najatrakcyjniejszych w Europie targów żywności wysokiej jakości. Już po raz kolejny podczas tych targów sieć Enterprise Europe Network w dniach 14-15 września 2020 r. organizuje spotkania biznesowe  dla producentów i kupców żywności i napojów. W ramach tego wydarzenia zostaną zorganizowane spotkania face-to-face (30 min.) w oparciu o konkretne profile firm.

Koszty udziału:

Udział w spotkaniach jest dla firm bezpłatny, dodatkowo uczestnicy spotkań mogą również bezpłatnie wziąć udział w targach Tavola, jeśli zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej targów. Wstęp na targi bez wcześniejszej rejestracji w dniu wydarzenia jest płatny i wynosi 25 euro. Koszt podróży i zakwaterowania firma ponosi we własnym zakresie.

Rejestracja na spotkania:

Rejestracja odbywa się on line.  Im więcej szczegółów zostanie podanych w profilu b2match, wskazując  dziedziny działalności i zainteresowania, tym bardziej profil będzie interesujący dla potencjalnych partnerów biznesowych. Rejestracja potrwa do 15 września br.

Katalog zarejestrowanych firm

Jeśli jesteś kupcem?
– Zaplanuj 30-minutowe spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi w zależności od profilu ich firmy i Twoich zainteresowań.
– Spotkaj się z lokalnymi i międzynarodowymi producentami wysokiej klasy produktów w sektorze żywności i napojów.
– Zainicjuj transgraniczne kontakty i współpracę oraz poszerzaj swoje międzynarodowe możliwości biznesowe i sieć kontaktów.

Jeśli jesteś producentem?
– Zaprezentuj swoje produkty w atrakcyjnym i innowacyjnym otoczeniu oraz zbuduj potencjalne relacje biznesowe.
– Poznaj potencjalnych międzynarodowych i lokalnych nabywców specjalizujących się w sektorze żywności i napojów.

Zainteresowane firmy, prosimy o kontakt z naszym biurem.