Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Spotkania b2b podczas targów TUTTOFOOD, 7-8 maja 2019, Mediolan

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Spotkania b2b podczas targów TUTTOFOOD, 7-8 maja 2019, Mediolan

Zapraszamy na spotkania b2b (7-8 maja 2019) organizowane podczas międzynarodowych targów żywności i napojów TUTTOFOOD przez Fiera Milano w dniach 6-9 maja 2019 roku.

TUTTOFOOD to jedna z najszybciej rozwijających się imprez targowych w Europie,  ze względu na fakt, że impreza zaspokaja potrzeby firm, które patrzą głównie na rynek włoski, a także firm koncentrujących się na eksporcie.

Spotkania dają możliwość międzynarodowym firmom (producentom lub hurtownikom, agentom, dystrybutorom, importerom i sprzedawcom detalicznym w sektorze spożywczym) zaplanowania programu wybranych spotkań z firmami z regionów Lombardii i Emilii Romanii oraz z prowincji Turyn. Spotkania zaplanowane są w dniach 7 i 8 maja, w każdym z 2 dni odbędą się po 2 sesje 30-minutowych spotkań: między g. 10.00 a 13.30 oraz między g. 14.30 a 17.30.

Główne sektory:

– mrożonki
– makaron
– produkty piekarnicze
– produkty mleczne
– mięso
– produkty delikatesowe
– owoce morza
– słodycze
– warzywa
– oleje
– wino
– napoje
– żywność koszerna i  Halal

Udział w spotkaniach jest dla firm bezpłatny.  Każda z uczestniczących firm otrzyma bilet wstępu na targi. Przedsiębiorcy pokrywają we własnym zakresie koszty związane z dojazdem i zakwaterowaniem.

Rejestracja (możliwa do 1. maja br.) i więcej informacji: https://tuttofood2019.b2match.io/