Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZCIWYMI POŚREDNIKAMI !

Najnowsze wydarzenia
16.10.2020
Match & Innovate 2020 – spotkania wirtualne dla branży metalowej
Zapraszamy do udziału w spotkaniach wirtualnych dedykowanych branży metalowej, których głównym organizatorem jest bośniacki ośrodek Enterprise Europe Network, a  co za tym idzie, największe grono firm będzie pochodzić z...
15.10.2020
nabór wniosków na Pożyczkę Płynnościową POIR (woj. świętokrzyskie i podkarpackie)
Informujemy, że od dn. 19.10.2020 r., od godz. 8.00 rozpoczynamy nabór wniosków na Pożyczkę Płynnościową POIR /woj. świętokrzyskie i podkarpackie/ ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Wnioski można...
OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZCIWYMI POŚREDNIKAMI !

Ostrzeżenie przed nieuczciwymi pośrednikami!

Otrzymujemy informacje, że z przedsiębiorcami kontaktują się osoby oferujące sprzedaż publikacji nt. możliwości uzyskania dofinansowania z funduszy UE powołujące się przy tym na Lubelską Fundację Rozwoju. Informujemy że Fundacja nie prowadzi tego typu działalności a osoby, które składają takie propozycje i przedstawiają się jako pracownicy naszej Fundacji czynią to w sposób nieuprawniony. Osoby, które czują się pokrzywdzone zachęcamy do zgłoszenia spraw na policję.

Dodatkowo informujemy, że wszelkie informacje o programach dotacji dostępne są w sposób nieodpłatny m.in. w serwisach internetowych instytucji odpowiedzialnych za dystrybucję funduszy unijnych.

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o projektach i usługach świadczonych przez Lubelską Fundację Rozwoju zapraszamy do kontaktu z poszczególnymi Działami LFR.