Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Ostatni przedwakacyjny webinar “Zarządzanie ryzykiem kursowym w czasie kryzysu”, 29 czerwca 2020r.

Najnowsze wydarzenia
06.07.2020
POŻYCZKI NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W WOJ. PODKARPACKIM I MAŁOPOLSKIM
Przypominamy, że prowadzony jest nabór wniosków o pożyczki w ramach programu  „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie woj. podkarpackiego i...
01.07.2020
WSTRZYMANIE NABORU WNIOSKÓW O POŻYCZKĘ PŁYNNOŚCIOWĄ PONADREGIONALNĄ (POIR)
Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 01.07.2020 r. od godz. 16.00 wstrzymany zostanie nabór wniosków na pożyczkę płynnościową ponadregionalną ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (POIR).  
Ostatni przedwakacyjny webinar “Zarządzanie ryzykiem kursowym w czasie kryzysu”, 29 czerwca 2020r.

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wakacyjną bezpłatne webinarium “Zarządzanie ryzykiem kursowym w czasie kryzysu”, które odbędzie się 29 czerwca 2020 w godz. 12.00-14.30.

Webinar będzie się składać z dwóch części:

1. Przegląd rynku EUR/PLN i USD/PLN w świetle analizy technicznej wykresów

2. Edukacja (około 60 minut):

a) opcje barierowe

b) ryzyko księgowe

c) rachunkowość zabezpieczeń

Spotkanie poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK. Pan Jacek od 20 lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego z zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Po zakończeniu webinaru zapraszamy na indywidualne telefoniczne (lub poprzez Skype) konsultacje z prowadzącym. Będzie można zadawać pytania, przedstawiać swoje problemy. Pan Jacek Maliszewski w czasie takich rozmów podpowie jak zneutralizować ryzyko, abyście Państwo nie ponosili strat z powodu wahań kursów walutowych.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenia mailowe wysyłane na adres een@lfr.lublin.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesłany zostanie link do webinarium.

 

Przegląd wszystkich webinariów mogą Państwo ponownie odtworzyć na stronie: