Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Nowy rządowy portal do przedsiębiorców

Najnowsze wydarzenia
09.07.2020
Wirtualne spotkania z firmami tajwańskimi
Zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z tajwańskimi firmami, które 6 sierpnia 2020 r. zorganizuje ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem wydarzenia jest Tajwańska...
06.07.2020
postępowanie na „Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO -BIUROWY z egzaminem ECDL Base”
Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Konsorcjum: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej „ZETO” Sp. z o.o. i Ośrodka Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR w cenie brutto (po negocjacjach)...
Nowy rządowy portal do przedsiębiorców

Ministerstwo Rozwoju w celu pomocy przedsiębiorcom utworzyło specjalny serwis informacyjno-usługowy biznes.gov.pl. Głównym zadaniem portalu jest kompleksowe wsparcie wszystkich, który chcą założyć albo już prowadzą własną działalność gospodarczą w Polsce. Serwis w jednym miejscu zbiera najpotrzebniejsze informacje, ważne daty i terminy oraz pozwala realizować formalności drogą elektroniczną.

Na łamach serwisu znajdują się poradniki, artykuły, opisy usług oraz Centrum Pomocy, w którym nieodpłatnie przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z pomocy konsultantów i ekspertów.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z serwisu biznes.gov.pl!