Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Najnowsze wydarzenia
29.07.2020
WSTRZYMANIE NABORU WNIOSKÓW  O POŻYCZKĘ PŁYNNOŚCIOWĄ (POIR) WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
W dniu dzisiejszym, tj. 29-07-2020 r. od godz. 12.00 wstrzymany został nabór wniosków na pożyczkę płynnościową na kwotę powyżej 1 mln PLN ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020...
21.07.2020
rozstrzygnięcie postępowania na „Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH z egzaminem UDT”
Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR  w cenie brutto 3000,00 zł. Oferta spełnia wymogi formalne, jej cena jest niższa od kwoty...
Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Lubelska Fundacja Rozwoju ogłasza nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego w ramach realizowanego projektu “SharEEN”.

Poniższą informację kierujemy do osób zainteresowanych zwiększeniem swoich szans i poznania wyzwań związanych z sharing economy, ktore dzięki ukończonemu wcześniej w ramach projektu szkoleniu online otrzymują narzędzia i wskazówki jak budować i rozwijać swój biznes w oparciu o modele biznesowe sharing economy.

Wybrani odbiorcy programu coachingowo-mentoringowego będą mieli możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są tutaj

Deklaracje uczestnictwa  przyjmujemy do 6 września 2019 r. do godziny 12.00