Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Misja gospodarcza na Litwę 20-22.04.2016r.

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Misja gospodarcza na Litwę 20-22.04.2016r.

Wielobranżowa misja gospodarcza na Litwę dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego i podlaskiego.

Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Parku Naukowo-Technologicznym Polska Wschód w Suwałkach zapraszają przedsiębiorców do uczestnictwa w wielobranżowej misji gospodarczej na Litwę, która organizowana jest w dniach 20-22 kwietnia 2016r.

Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z podstawowymi uwarunkowaniami formalnymi współpracy z tym krajem oraz do poznania potencjalnych partnerów biznesowych – głównym punktem misji będzie giełda kooperacyjna, podczas której uczestnicy spotkają się osobiście z litewskimi partnerami dobranymi wcześniej przez organizatorów wyjazdu na podstawie preferencji i oczekiwań polskich firm.

Udział w misji szczególnie polecany jest przedsiębiorstwom działającym w branżach spożywczej, maszynowej oraz IT oraz w branżach powiązanych, ponieważ te sektory rozwijają się obecnie na Litwie najprężniej.

 Program

20 IV 2016 r.
Przejazd Białystok-Wilno (wyjazd z Białegostoku rano)
Spotkanie z przedstawicielami Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie
Spotkanie z przedstawicielami Polsko-Litewskiej Izby Handlowej

21 IV 2016 r.
Spotkania kooperacyjne z litewskimi przedsiębiorcami
Wizyta w Parku Naukowo-Technologicznym w Wilnie
Zwiedzanie Starego Miasta w Wilnie

22 IV 2016 r.
Przejazd Wilno-Kowno(wyjazd z Wilna rano)
Wizyta w Kowieńskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
Przejazd Kowno-Białystok(powrót wieczorem)

Rejestracja

Wypełnienie formularza rejestracyjnego, w którym osoba zainteresowana zamieszcza krótki opis swojego przedsiębiorstwa oraz określa, z jakimi potencjalnymi partnerami biznesowymi chciałaby się spotkać.
Przesłanie formularza do organizatorów do 29 lutego 2016 r.
Bieżący kontakt z organizatorami w celu akceptacji listy proponowanych przedsiębiorstw litewskich.
Ostateczna decyzja o uczestnictwie.

Koszty
Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów przejazdu (bus) na trasie Białystok – Wilno – Kowno – Białystok, zapewniają dobór litewskich partnerów do rozmów oraz organizację giełdy kooperacyjnej. Uczestnik pokrywa z własnych środków koszt noclegów i wyżywienia.

Kontakt:

Dorota Sałata-Czaplińska
St. Specjalista/ Konsultant
Enterprise Europe Network
tel. 81 528 53 12
dorota.salata@lfr.lublin.pl