Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Giełda kooperacyjna podczas Free From Functional Food Expo, 16-17 maja 2018r., Sztokholm

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Giełda kooperacyjna podczas Free From Functional Food Expo, 16-17 maja 2018r., Sztokholm

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się podczas Free From Functional Food Expo w dniach 16-17 maja 2018 r. w Sztokholmie.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do producentów i dystrybutorów żywności:

-funkcjonalnej,
-dla alergików (bezglutenowa, bez laktozy itp.),
-wegańskiej,
-bez cukru,
-bez GMO,
-suplementy diety, itp.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami w branży.

Na czym polega giełda?

-Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym online. Rejestracja trwa do 1 maja 2018 r.
-Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.
-Od 12 marca do 4 maja 2018 r., (a w przypadku producentów – od 20 kwietnia do 4 maja) z aktualizowanego na bieżąco katalogu online, zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
-9 maja 2018 r. uczestnicy otrzymują wstępne agendy spotkań.
-W dniach 16-17 maja 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na targi. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Więcej informacji na temat spotkań znajdą Państwo na stronie internetowej giełdy.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym biurem.