Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Giełda kooperacyjna Food for Change, 20-22 września 2018, Turyn (Włochy)

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Giełda kooperacyjna Food for Change, 20-22 września 2018, Turyn (Włochy)

Ośrodek Enterprise Europe Network w Turynie (Camera di Commercio Industria Artigianato e Agricoltura di Torino) jest organizatorem spotkań biznesowych i technologicznych pn. Food for Change, które odbędą się przy okazji 12. edycji targów Terra Madre Salone del Gusto w dniach 20-22 września br. w Turynie.

Podczas wydarzenia przedsiębiorcy, przedstawiciele uniwersytetów i instytutów badawczo-rozwojowych działających w sektorze rolno-spożywczym będą mieli możliwość nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi i reprezentującymi świat nauki. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z międzynarodowym stowarzyszeniem Slow Food.

Spotkania dedykowane są przedstawicielom firm i innych podmiotów działających w następujących sektorach:

 • opakowania ekologiczne,
 • zrównoważona produkcja,
 • biogospodarka,
 • zdrowie: biokontrola, procesy ekologiczne, higiena, żywność funkcjonalna,
 • cyfrowe łańcuchy wartości,
 • rolnictwo wertykalne,
 • inteligentna logistyka żywności,
 • wzornictwo żywnościDwa różne wydarzenia:

1. Technologiczna giełda kooperacyjna
Termin: 20 września 2018 r.

W giełdzie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, uniwersytety, instytuty badawczo-rozwojowe poszukujące/oferujące nowe technologie w sektorze rolno-spożywczym lub partnerów do projektów UE. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uzczestnicy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

2. Spotkania biznesowe
Termin: 21 (cały dzień) i 22 (rano) września 2018 r:

W wydarzeniu mogą wziąć udział wystawcy Salone del Gusto.

Na czym polega giełda?

 • Uczestnicy tworzą profil, w którym określają technologie/produkty, które oferują lub których poszukują oraz określają rodzaj oczekiwanej współpracy. Rejestracja odbywa się on-line i trwa do 16 września 2018 r.
 • Dane zarejestrowanych firm/instytucji umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej.
 • Od 4 czerwca do 16 września 2018 r. z aktualizowanego na bieżąco katalogu online, zarejestrowane firmy/instytucje dokonują wyboru uczestników, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy.
 • W dniach 20-22 września 2018 r. odbywają się uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania. Szczegółowe informacje nt. giełdy dostępne są na stronie internetowej.