Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Finansowana misja dla touroperatorów z Polski do Portugalii Południowej – 18 – 22.09.2019r.

Najnowsze wydarzenia
01.06.2020
WSPARCIE W STARCIE- obniżenie oprocentowania pożyczek na rozpoczęcie działalności
W związku z obniżeniem stopy procentowej, od dnia 1 czerwca br. oprocentowanie pożyczek udzielanych w ramach Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” wynosić będzie odpowiednio 0,03% oraz 0,01%....
01.06.2020
nabór wniosków o pożyczkę płynnościową dla MŚP w województwie podkarpackim
Informujemy, że 29 maja br. Lubelska Fundacja Rozwoju podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego aneks do umowy podpisanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020, dotyczący wprowadzenia do oferty...
Finansowana misja dla touroperatorów z Polski do Portugalii Południowej – 18 – 22.09.2019r.

Szanowni Państwo,

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zapraszamy do udziału w finansowanej misji do Portugalii Południowej, która odbędzie się w terminie 18 – 22 września 2019r. Wydarzenie odbywać się będzie pod nazwą ALGARVE NATURE FEST (wcześniej ALGARVE NATURE WEEK) – www.algarvenaturefest.pt .

Zaproszenie kierowane jest do operatorów turystycznych:

– specjalizujących się w aktywnościach związanych z naturą (piesze wycieczki, rowerowa turystyka, obserwowanie ptaków, nurkowanie, sporty wodne I inne aktywności związane z naturą I środowiskiem)
– małe i średnie firmy
– działających międzynarodowo (preferowane podmioty  oferujące wyjazdy do Portugalii, ale nie posiadające jeszcze regionu Algarve w ofercie)

Zaproszeni touroperatorzy będą mogli skorzystać z dofinansowanego udziału (pokryte zostaną koszty łącznie z wydatkami związanymi z podróżą, zakwaterowaniem i posiłkami). Liczba miejsc dla firm z Polski – 1 -2.

 

Misja składać się będzie również ze spotkań biznesowych (b2) z lokalnymi firmami, organizowanymi we współpracy z siecią Enterprise Europe Network (poprzednia edycja: http://algarvenatureweek2018.talkb2b.net/ )

 

Program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

 

Adnotacja od organizatorów portugalskich:
NOTE: as an indication, I would like to point out that ideally, participants should arrive in the afternoon of the 18th of September, so they can start their activities early in the morning after, and leave on the September 21st, in the afternoon (or on the 22nd) after the B2B event with local companies.

 

Zainteresowanych Państwa bardzo proszę o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Decyduje kolejność zgłoszeń, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc objętych dofinansowaniem.