Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Dyżur ekspercki dla MŚP -“SME Instrument Faza I”, 26 kwietnia 2019, Lublin

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Dyżur ekspercki dla MŚP -“SME Instrument Faza I”, 26 kwietnia 2019, Lublin

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków na projekty typu „SME Instrument Faza I” w ramach programu Horyzont 2020, skierowanych do Małych i Średnich Przedsiębiorstw zapraszamy przedstawicieli tego sektora na bezpłatne spotkania konsultacyjne w ramach „Dyżuru eksperckiego” prowadzonego przez pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej (RPK).

Termin Dyżuru:
26 kwietnia 2019 r., w godz. 9:00-14:00
Miejsce:
Instytut Agrofizyki PAN w Lublinie, ul. Doświadczalna 4, budynek „B”, pokój nr 206 (II p.)

Zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców, którzy zainteresowani są uzyskaniem dofinansowania dla projektów innowacyjnych mających na celu uzyskanie przewagi konkurencyjnej, wprowadzeniu nowych produktów na rynek, czy opracowaniu nowych technologii.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w dotychczasowych programach ramowych Unii Europejskiej, eksperci RPK udzielą wszelkich wskazówek, które pozwolą efektywnie aplikować do programu Horyzont 2020. Wyjaśnią zasady uczestnictwa w programie i/lub pomogą w nawiązaniu współpracy z partnerami zagranicznymi.
Konsultacje w ramach „Dyżuru eksperckiego” prowadzone będą w formie indywidualnych spotkań. Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić swój udział kontaktując się telefonicznie z pracownikami RPK: p. Sylwią Nowak lub p. Michałem Marszałowiczem (tel.: 81 744 50 61 w.118).

Rejestracja uczestników prowadzona jest do 25 kwietnia 2019 r. Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie chęci skorzystania z pomocy ekspertów RPK ze względów logistycznych oraz z uwagi na ograniczenia czasowe.