Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

DOFINANSOWANA MISJA HANDLOWA PODCZAS TARGÓW ŚWIEŻYCH OWOCÓW I WARZYW FRESKON, 26-27 kwietnia 2018, Saloniki (Grecja)

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
DOFINANSOWANA MISJA HANDLOWA PODCZAS TARGÓW ŚWIEŻYCH OWOCÓW I WARZYW FRESKON, 26-27 kwietnia 2018, Saloniki (Grecja)

Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju zaprasza przedstawicieli branży spożywczej do udziału w misji handlowej do Salonik podczas Międzynarodowych Targów Świeżych Owoców i Warzyw FRESKON.

Dla kogo?

Dla kupców, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych i supermarketów z sektorów:

 świeże owoce i warzywa
 organiczne owoce i warzywa
 pakowanie & standaryzacja materiałów, sprzęt, wyposażenie
 transport & logistyka
 laboratoria kontroli jakości

Koszty:

Wybrani przedsiębiorcy (tzw. hosted buyers) będą mieli zapewnione:

– koszty podróży
– zakwaterowanie na 2/3 noce
– transfery lotniskowe oraz do miejsca targów
– pomoc podczas organizacji spotkań b2b z firmami greckimi

Warunki udziału w misji jako hosted buyers

Targi FRESKON odbędą się po raz czwarty w dniach 26-28 kwietnia 2018 roku w Salonikach. Targi FRESKON są jedynym tego typu wydarzeniem skierowanym do sektora świeżych owoców i warzyw w południowo-wschodniej Europie i na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ubiegłoroczna edycja Targów zgromadziła 160 wystawców, ponad 3 800 odwiedzających z ponad 30 krajów.

Wystawcy oraz uczestnicy spotkań kooperacyjnych będą mieli możliwość spotkania z najbardziej znaczącymi się grupami z międzynarodowego sektora sprzedaży detalicznej oraz z krajowymi i zagranicznymi sprzedawcami świeżych owoców i warzyw.

Dodatkowo, poza nowymi kontaktami biznesowymi i możliwymi umowami handlowymi, targi FRESKON oferują uczestnikom liczne równolegle odbywające się konferencje i inne wydarzenia towarzyszące, na których prezentowane będą aktualności dotyczące produkcji i handlu świeżymi owocami i warzywami.

Rejestracja trwa do 26 marca br. 

W przypadku zainteresowania ofertą udziału w misji, prosimy o kontakt z naszym biurem.