Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Dofinansowana misja dla firm z branży winiarskiej AMA Anteprima Montepulciano d’Abruzzo, 24-26 czerwca 2016, Chieti (Włochy)

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
Dofinansowana misja dla firm z branży winiarskiej AMA Anteprima Montepulciano d’Abruzzo, 24-26 czerwca 2016, Chieti (Włochy)

Serdecznie zapraszamy firmy z branży winiarskiej do udziału w 4 edycji AMA Anteprima Montepulciano d’Abruzzo, która odbędzie się w terminie 24-26 czerwca br. w Chieti we Włoszech. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 60 włoskich producentów wina z regionu Abruzzi. Jeśli Państwa firma jest kupcem/importerem poszukującym możliwości poszerzenia swojej oferty o wysokiej jakości włoskie wina, to jest to idealne dla niej wydarzenie.

Organizatorami Abruzzi Wine Event & B2B są: włoski ośrodek Enterprise Europe Network – Agenzia di Sviluppo, Izba Przemysłowa w Chieti, związki winiarzy oraz lokalne konsorcja winiarskie.

Abruzzi Wine Event & B2B to niepowtarzalna okazja do spotkania z włoskimi producentami wina z regionu Abruzzi, którzy będą promowali swoje topowe produkty. 24 i 25 czerwca przewidziane są spotkania kupców z lokalnymi winiarzami podczas indywidualnych spotkań b2b.

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny. Dodatkowo organizator pokrywa wybranym firmom koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem.

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza i odesłanie na adres justyna.barska@lfr.lublin.pl

Organizatorzy dokonają wyboru firm na podstawie nadesłanych profili firm. (Jeśli firma jest obecna na portalach społecznościowych, udzielała wywiadów bądź pisano o niej w prasie, to proszę również o nadesłanie linków, to zwiększy szansę firmy na objęcie jej dofinansowaniem).
W przypadku kiedy firma nie zostanie objęta dofinansowaniem a będzie zainteresowana udziałem w wydarzeniu, istnieje możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniach b2b, wówczas jednak koszt dojazdu i pobytu firma pokrywa we własnym zakresie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 14 maja, dlatego wszystkie zainteresowane firmy prosimy o przesłanie formularza aplikacyjnego do dn. 13 maja do godz. 14.00 na wskazany powyżej adres mailowy.
23 maja zgłoszone firmy zostaną poinformowane czy zostały objęte dofinansowaniem.

Oficjalna strona eventu: http://www.anteprimamontepulcianodabruzzo.it/?lang=en

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu:

Ośrodek Enterprise Europe Network
Lubelska Fundacja Rozwoju
e-mail: justyna.barska@lfr.lublin.pl
tel. 81 528 53 31