Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Chcesz podbić swoimi produktami Hiszpanię? Weź udział w misji handlowej w Andaluzji – i spotkaniach z tamtejszymi firmami, którzy opracują Ci strategię marketingową.

Najnowsze wydarzenia
01.06.2020
WSPARCIE W STARCIE- obniżenie oprocentowania pożyczek na rozpoczęcie działalności
W związku z obniżeniem stopy procentowej, od dnia 1 czerwca br. oprocentowanie pożyczek udzielanych w ramach Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” wynosić będzie odpowiednio 0,03% oraz 0,01%....
01.06.2020
nabór wniosków o pożyczkę płynnościową dla MŚP w województwie podkarpackim
Informujemy, że 29 maja br. Lubelska Fundacja Rozwoju podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego aneks do umowy podpisanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020, dotyczący wprowadzenia do oferty...
Chcesz podbić swoimi produktami Hiszpanię? Weź udział w misji handlowej w Andaluzji – i spotkaniach z tamtejszymi firmami, którzy opracują Ci strategię marketingową.

Uprzejmie informujemy o organizowanej przez polskie biuro Agencji Extenda misji handlowej do Sewilli (27-29 listopada 2019), której celem będą spotkania z andaluzyjskim sektorem reklamy i marketingu. Odbędą się one podczas rozdania branżowych Nagród AGRIPINA (https://www.premiosagripina.es/) w trakcie IX Edycji Hiszpańskiego Festiwalu Reklamy, Marketingu i Komunikacji.

Do wyjazdu zapraszamy polskie firmy produkcyjne i usługowe, które zlecają podmiotom zewnętrznym opracowanie strategii reklamowych i marketingowych i mogłyby być zainteresowane m.in. ofertą poniższych agencji andaluzyjskich:

360 GRADOS Marketing y Comunicación (Sewilla)

AVANZA (Jaen)

BEON WORLDWIDE (Sewilla, Malaga, Madryt)

DIKA ESTUDIO (Malaga)

FUGAZZZ (Kordoba)

INNN (Sewilla)

LIMON PUBLICIDAD (Malaga, Granada, Madryt)

MALDON AGENCIA DIGITAL (Malaga)

SOYTUTIPO (Malaga)

Zachęcamy również do zapoznania się z KATALOGIEM agencji reklamowych i domów mediowych z Regionu Andaluzji.

 

Poniżej przedstawiamy wstępny program wyjazdu:

Śr. 27.11.2019

Przyjazd do Sewilli

Czw. 28.11.2019  

9:00 – 14:00 Spotkania w siedzibie Agencji Extenda

  • Prezentacje zaproszonych firm zagranicznych. Krótka prezentacja sektorów, które reprezentują, przykładowe projekty promocyjne, które zrealizowały oraz oczekiwane obszary potencjalnej współpracy z agencjami z Andaluzji.
  • Prezentacje andaluzyjskich agencji reklamowych
  • Spotkania B2B z andaluzyjskimi agencjami reklamowymi

Lunch

19:00 Gala wręczenia Nagród Agripina

Pt. 29.11.2019

Powrót do kraju

 

Koszt udziału jednej (1) osoby z zaproszonej polskiej firmy pokrywa Agencja Extenda (przeloty, hotel ze śniadaniem, lunch oraz przejazdy hotel-spotkania-gala).

O udziale danej polskiej firmy (1-2) decyduje centrala Agencji Extenda w Sewilli na podstawie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest w naszym warszawskim biurze pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo: extenda@extenda.pl

 

Firmy zainteresowane wyjazdem zachęcamy do kontaktu również z biurem Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju.