Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

48 tysięcy na Twój patent

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
48 tysięcy na Twój patent

Pod koniec kwietnia rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.5 Bon na patent, w ramach regionalnego lubelskiego programu operacyjnego.

Do 17 czerwca przedsiębiorcy będą mogli zgłaszać do dofinansowania swoje projekty, związane z przygotowaniem i złożeniem wniosku patentowego wynalazku.

Dofinansowanie takiego projektu może wynieść do 48 tys. zł (przy intensywności wsparcia na poziomie maksymalnie 80% wydatków kwalifikowanych).

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego dokumentację można znaleźć na stronie internetowej organizatora konkursu – Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.

Przedsiębiorców zainteresowanych tym konkursem zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.