Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

ANUGA 2017 – Spotkania producentów żywności z niemieckimi kupcami, 6 października, Kolonia

Najnowsze aktualności
15.01.2021
Zaproszenia do udziału w spotkaniach biznesowych online, webinarium, szereg zapytań firm zagranicznych o współpracę – to wszystko w newsletterze Enterprise Europe Network
W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zachęcamy do lektury pierwszego wydania tegorocznego newslettera. A w nim szereg zapytań/ofert firm zagranicznych poszukujących możliwości współpracy z...
14.01.2021
Rozstrzygnięcie postępowania na “Usługę trenerską – przeprowadzenie szkolenia „Pracownik administracyjno – biurowy z egzaminem ECDL base”
Szanowni Państwo, Informujemy, iż w przedmiotowym postępowaniu wybrano ofertę Ośrodka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia kadr „KURSOR” z siedzibą przy ul. Narutowicza 62, 20-013 Lublin. Oferta uzyskała najkorzystniejszą punktację w...
ANUGA 2017 – Spotkania producentów żywności z niemieckimi kupcami, 6 października, Kolonia

Jesteś producentem żywności lub napojów?
Chcesz sprzedawać na rynku niemieckim?

Weź udział w spotkaniach biznesowych TOUR D’EUROPE – ANUGA PRE-EVENT 2017

Ośrodek Enterprise Europe Network działający w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zaprasza producentów żywności lub napojów do udziału w spotkaniach biznesowych Tour d’ Europe – ANUGA PRE-EVENT 2017, które odbędą się w dniu 6 października 2017 r., w Kolonii, w Niemczech, dzień przed targami ANUGA.

Tour d’ Europe jest inicjatywą ośrodków Enterprise Europe Network, której celem jest kojarzenie producentów żywności z Europy i dystrybutorów żywności z Niemiec. Poprzednie edycje organizowane w Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech przyjęły się z sukcesem i są kontynuowane również w innych państwach.

JAK TO DZIAŁA?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. WAŻNE: Należy zwrócić uwagę, aby opis oferty Państwa firmy był ciekawy, tak aby przyciągnął uwagę dystrybutorów (sugerujemy zamieszczenie zdjęć produktów, logotypów firmy itp.).
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie wydarzenia (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
  • Z katalogu on-line niemieccy nabywcy/dystrybutorzy dokonają wyboru producentów, z którymi chcieliby się spotkać podczas giełdy. WAŻNE: tylko nabywcy/dystrybutorzy niemieccy są stroną aktywną i to oni wysyłają zaproszenia on-line do producentów, z którymi chcą się spotkać.
  • Po otrzymaniu ostatecznego potwierdzenia spotkań uczestnicy mogą organizować wyjazd do Kolonii.
  • Dwa tygodnie przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają indywidualny harmonogram spotkań.
  • W dniu 6 października 2017 r., odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.
  • Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 KOSZTY
Koszt udziału firm lubelskich w spotkania pokrywa nasze biuro. Natomiast każda firma pokrywa koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie

 WAŻNE TERMINY:
Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą.

  • do 16 września 2017r. – rejestracja profili online
  • do 23 września 2017r. – wybór partnerów biznesowych
  • 6 październik 2017r. – Spotkania biznesowe – Hotel Eden Hotel Früh am Dom, Sporergasse 1,  50667 Cologne

 

 STRONA WYDARZENIA

https://www.b2match.eu/tour-d-europe-anuga2017

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (81) 528 53 12 lub (81) 528 53 31

e-mail: een@lfr.lublin.pl