ARCHIWALNA STRONA
Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Polagra – bezpłatne spotkania biznesowe dla branży spożywczej, 27 września 2016r., Poznań

Najnowsze aktualności
06.11.2019
Myślisz o założeniu firmy? A może chcesz ją rozwinąć i pozyskać nowych kontrahentów za granicą? Koniecznie zapoznaj się z najnowszym wydaniem newslettera Lubelskiej Fundacji Rozwoju, ośrodka Enterprise Europe Network!
W najnowszym wydaniu newslettera prezentujemy najnowsze oferty współpracy zagranicznej oferowane przez Enterprise Europe Network, jak również zachęcamy do skorzystania z zaproszeń: do udziału w Dniu Informacyjnym dot. grantów europejskich,...
05.11.2019
Przedsiębiorca w Horyzoncie 2020. Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie
Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Informacyjnym PRZEDSIĘBIORCA W HORYZONCIE 2020 – Aktualne możliwości finansowania i praktyczne aspekty aplikowania o granty europejskie. Spotkanie odbędzie się 18.11.2019r.! Szczegóły, REJESTRACJA pod...
Polagra – bezpłatne spotkania biznesowe dla branży spożywczej, 27 września 2016r., Poznań

Lubelska Fundacja Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach kooperacyjnych, które odbędą się 27 września 2016r. podczas Targów Spożywczych POLAGRA w Poznaniu.
Giełda kooperacyjna skierowana jest do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej, w tym w następujących sektorach:

– żywność i napoje (producenci, dystrybutorzy, importerzy)
– HoReCa
– technologie spożywcze
– opakowania
– logistyka

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy; 27 września 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie. Uczestnikom przysługuje:

– bilet wstępu na targi POLAGRA FOOD dla 1 osoby (ważny w dniu odbywania spotkań),
– wpis do katalogu uczestników giełdy,
– indywidualny harmonogram spotkań,
– przerwy kawowe i lekki lunch,
– wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Ważne terminy:
do 9 września – rejestracja profili on-line
5-16 września – wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą. Rejestrując się na spotkania ważne, by wybrać ośrodek EEN w Lubelskiej Fundacji Rozwoju, jako „support office”.
Oficjalna strona giełdy kooperacyjnej

Zainteresowane firmy zachęcamy do kontaktu.