ARCHIWALNA STRONA
Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Najnowsze wydarzenia
17.10.2019
Konferencja ” Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”, 22 października 2019, Lublin
Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące najnowszego unijnego wsparcia dla rozwoju innowacyjnego i kreatywnego biznesu. W ostatnich tygodniach br. polskie instytucje finansowe uruchomiły nowe instrumenty finansowe wspierane przez sektor publiczny-...
17.10.2019
Zaproszenie do złożenia oferty na “Usługę trenerską – przeprowadzenie całości lub części szkolenia „Sprzedawca/czyni z egzaminem ECDL Base”
Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na “Usługę trenerską – przeprowadzenie całości lub części szkolenia „Sprzedawca/czyni z egzaminem ECDL Base”. Zamówienie realizowane jest  w ramach projektu pt. „NIE CHCĘ BYĆ...
Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Lubelska Fundacja Rozwoju ogłasza nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego w ramach realizowanego projektu “SharEEN”.

Poniższą informację kierujemy do osób zainteresowanych zwiększeniem swoich szans i poznania wyzwań związanych z sharing economy, ktore dzięki ukończonemu wcześniej w ramach projektu szkoleniu online otrzymują narzędzia i wskazówki jak budować i rozwijać swój biznes w oparciu o modele biznesowe sharing economy.

Wybrani odbiorcy programu coachingowo-mentoringowego będą mieli możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są tutaj

Deklaracje uczestnictwa  przyjmujemy do 6 września 2019 r. do godziny 12.00