ARCHIWALNA STRONA
Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Najnowsze wydarzenia
22.08.2019
Finansowana misja dla touroperatorów z Polski do Portugalii Południowej – 18 – 22.09.2019r.
Szanowni Państwo, W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju serdecznie zapraszamy do udziału w finansowanej misji do Portugalii Południowej, która odbędzie się w terminie 18 –...
14.08.2019
Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”
Lubelska Fundacja Rozwoju ogłasza nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego w ramach realizowanego projektu “SharEEN”. Poniższą informację kierujemy do osób zainteresowanych zwiększeniem swoich szans i poznania wyzwań związanych z sharing...
Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Lubelska Fundacja Rozwoju ogłasza nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego w ramach realizowanego projektu “SharEEN”.

Poniższą informację kierujemy do osób zainteresowanych zwiększeniem swoich szans i poznania wyzwań związanych z sharing economy, ktore dzięki ukończonemu wcześniej w ramach projektu szkoleniu online otrzymują narzędzia i wskazówki jak budować i rozwijać swój biznes w oparciu o modele biznesowe sharing economy.

Wybrani odbiorcy programu coachingowo-mentoringowego będą mieli możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są tutaj

Deklaracje uczestnictwa  przyjmujemy do 6 września 2019 r. do godziny 12.00