Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Najnowsze wydarzenia
05.12.2019
postępowanie na “Organizację i przeprowadzenie indywidualnych szkoleń „Operator koparek jednonaczyniowych klasa III””
Zapraszamy do złożenia oferty na “Organizację i przeprowadzenie indywidualnych szkoleń „Operator koparek jednonaczyniowych klasa III”” w ramach projektu “Szansa na zatrudnienie” realizowanego w ramach Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego...
04.12.2019
Informacja o nieczynnych biurach LFR i PFG Sp. z o.o. w dniach 9-11.12.2019
Uprzejmie informujemy, że w dniach 9-11 grudnia 2019 r. biura Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz PFG Sp. z o.o. mieszczące  się przy ul. K. Wallenroda 4 c będą nieczynne. Zapraszamy...
Nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego projektu “SharEEN”

Lubelska Fundacja Rozwoju ogłasza nabór uczestników do programu coachingowo-mentoringowego w ramach realizowanego projektu “SharEEN”.

Poniższą informację kierujemy do osób zainteresowanych zwiększeniem swoich szans i poznania wyzwań związanych z sharing economy, ktore dzięki ukończonemu wcześniej w ramach projektu szkoleniu online otrzymują narzędzia i wskazówki jak budować i rozwijać swój biznes w oparciu o modele biznesowe sharing economy.

Wybrani odbiorcy programu coachingowo-mentoringowego będą mieli możliwość udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są tutaj

Deklaracje uczestnictwa  przyjmujemy do 6 września 2019 r. do godziny 12.00