ARCHIWALNA STRONA
Pożyczki dla firm
Współpraca zagraniczna
Szkolenia
Doradztwo, wsparcie innowacji
Inne usługi finansowe

Badanie potrzeb inicjatyw z obszaru sharing economy

Najnowsze aktualności
22.05.2019
DZIEŃ INNOWACJI SPOŁECZNYCH
DZIEŃ INNOWACJI SPOŁECZNYCH Prezentacja  nowatorskich rozwiązań wspierających osoby młode w odnalezieniu się na rynku pracy W dniu  13 czerwca 2019 r. podczas Dnia Innowacji zaprezentowane zostaną szerokiemu gronu  nowatorskie...
10.05.2019
Nowe oferty i zapytania firm zagranicznych – zachęcamy do lektury!
Zapraszamy do lektury naszego najnowszego newslettera zawierającego mnóstwo przydatnych materiałów, w tym zaproszenie na bezpłatne szkolenie 7.czerwca br. oraz wiele atrakcyjnych zapytań o możliwość współpracy od firm zagranicznych.  ...
Badanie potrzeb inicjatyw z obszaru sharing economy

Jednym z celów realizowanego przez nas projektu „SharEEN” – “Opportunities for European Entrepreneurs in the Sharing Economy” jest rozwój usług dla inicjatyw z obszaru ekonomii współdzielenia tzw. sharing economy .
W tym celu opracowaliśmy kwestionariusz, aby lepiej zrozumieć potrzeby firm, instytucji oraz osób działających w tym obszarze, a następnie przystąpić do budowania konkretnych usług.
Jeśli chcesz pomóc w zdefiniowaniu tych usług?
Wypełnij do 6 listopada br. kwestionariusz online dostępny pod tym linkiem https://goo.gl/forms/28ZaYcoUuNeDbZT53
Zebrane dane pozwolą nam poznać potrzeby i oczekiwania inicjatyw z obszaru sharing economy oraz przygotować ścieżkę usług doradczych i szkoleniowych.

Więcej informacji o projekcie:

www.shareen.eu
shareen@lfr.lublin.pl
tel. 669 200 929